Imprezy integracyjne

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów firmowych, pikników, atrakcji wieczornych, eventów promocyjnych, zajęć teambuilding’owych i wielu innych – dlatego wiemy jak przygotować Twój niezapomniany event.

WIECZORY TEMATYCZNE

Przygotujemy dla Państwa każdy rodzaj imprezy tematycznej. Poczynając od przygotowania miejsca, poprzez przebrania i na atrakcjach na samym evencie kończąc. Wieczór hawajski, amerykański, prohibicja, kasyno, PRL, dziki zachód, filmowy i wiele innych. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pikniki firmowe

Kompleksowo organizujemy wszelkiego typu pikniki firmowe. Zajmujemy się przygotowaniem miejsca, gastronomii i wszystkich atrakcji, zarówno dla dorosłych jak również dla młodszych uczestników. W związku z tym iż działamy już ponad 20 lat nasz magazyn jest pełen: dmuchańców, namiotów, nagłośnienia, ław, stołów i wielu innych atrakcji, które chętnie dla Państwa przygotujemy.

GRY TEAM BUILDING

Potrzebujesz zintegrowania Twoich pracowników? A chcesz to zrobić w luźnej formie? Nie zawsze musi się to wiązać z nudnym siedzeniem na sali konferencyjnej. My przygotujemy TeamBuilding Twojego zespołu połączony z zabawą. Do najpopularniejszych należą: Maszyna Goldberga, Olimpiada na wesoło, Gry terenowe, Escape Room w formie współpracy uczestników i wiele innych

gale/konferencje

 Chcesz przygotować niezapomnianą galę na rocznicę Twojej firmy lub chcesz z rozmachem przygotować konferencję, na której wystąpi znana osobowość lub zagra topowy zespół muzyczny? Przygotujemy wszystko od podstaw, z zaplanowaniem, przygotowaniem i zrealizowaniem wg Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.